Nájdite bohyňu v sebe

Ženy sú nádherné stvorenia.
Každá je jedinečná svojou osobnosťou, vlastnosťami či vzhľadom. Každá žena je bohyňa. Ba čo viac: väčšina žien spája v sebe viacero bohýň, ktoré fungujú v rovnováhe a prejavujú sa podľa toho, aký je deň či príležitosť.

Objavte svoju vnútornú bohyňu! Podľa nálady, momentu. Vyjadrite svoje pocity či túžby prostredníctvom šperkov. Povedzte to po svojom!

 

CHCEM SI VYBRAŤ ŠPERK PRE BOHYŇU

Afrodita

bohyňa lásky, krásy a nežnosti

a tiež najkontroverznejšia bohyňa, ktorá v sebe spája

dobré aj zlé

božské aj ľudské

Každá žena je chvíľami Afroditou. Plná kontrastov, rozmanitosti. Chvíľu dobrá, chvíľu „zlá“. Nechcete sa škatuľkovať? Túžite sa slobodne vyjadrovať podľa toho, ako to cítite? Objavte svoju vnútornú Afroditu!

VYBRAŤ ŠPERK PRE AFRODITU

Strenua

bohyňa sily a energie

Je vyjadrením sily a moci tvoriť si život podľa svojich predstáv. Šperky rezonujúce s energiou tejto bohyne vyjadrujú neoblomnú silu, vášeň a energiu ich majiteľky.

VYBRAŤ ŠPERK PRE STRENUU

Felicitas

Bohyňa šťastia a úspechu

Každý z nás je predurčený žiť šťastný a naplnený život. Musíme len objaviť v sebe svoje dary a talenty. Podporte ich šperkom, ktorý vás naplní energiou na ceste za vašimi snami!

VYBRAŤ ŠPERK PRE FELICITAS

Libertas

bohyňa slobody

Nespútanosť, odvaha, sloboda. Rezonujú s vami tieto vlastnosti? Alebo túžite takou byť? Vyberte si šperk pre ženu, ktorá sa nebojí vyčnievať z davu a prejaviť svoju jedinečnosť!

VYBRAŤ ŠPERK PRE LIBERTAS

Neccesitas

bohyňa osudu

Často spájaná s Afroditou, riadili spolu priebeh života.

Cítite vďačnosť za svoj život a ste hlboko spojená so zdrojom. Intuitívne viete, ako napredovať na svojej ceste v súlade so svojím volaním duše. Siahnite po šperku, ktorý je pre silnú ženu, ktorá vie čo chce a má odvahu byť neprehliadnuteľná.

VYBRAŤ ŠPERK PRE NECCESITAS